تنها راه ارتباط با پشتیبانی سایت در فروشگاه سل سوال بدین شرح می باشند :

چت آنلاین یا آفلاین با پشتیبانی : گزینه چت با یک شکلک آبی رنگ در گوشه پایین سمت راست سایت مشخص می باشد ، با کلیک روی آن وارد محیط چت میشوید و می توانید چت نمایید ، چنانچه پشتیبانی آنلاین باشد در عرض چند دقیقه پاسخی به شما ارسال می کند و می توانید راهنمایی شوید تا مشکلتان حل شود در غیر این صورت باید صبر نمایید تا آنلاین شود و پاسخ دهد که بعدا می توانید مجدد وارد محیط چت شوید و پاسخ خود را مشاهده نمایید .

نکته مهم : چنانچه پشتیبان در چت آنلاین نباشد برای دریافت پاسخ باید حتما با همان دستگاه و خط اینترنتی که پیام ارسال کرده اید وارد محیط چت شوید تا پاسخ را مشاهده نمایید در غیر این صورت ممکن است چت شما دیده نشود .

پیش از ارسال درخواست پشتیبانی به این نکات توجه فرمائید:

1- برای دانلود فایل ها به بخش تاریخچه خرید مراجعه نمایید ( در منوی بالای سایت این بخش مشخص است ) . یا جهت دانلود فایلها اینجا را کلیک نمایید .

2- تا آنجا که امکان دارید برای خرید و دانلود از کامپیوتر و لب تاپ استفاده کنید .

3- زمان پاسخگویی ما به درخواست شما بین 15 دقیقه تا حداکثر 24 ساعت است لطفا از درخواست تکراری خودداری نمائید.

4- اگر با گوشی هستید به این نکات دقت کنید تا بتوانید راحت دانلود کنید : 

  • فیلتر شکن خود را خاموش کرده باشید
  • فضا و حجم لازم برای دانلود فایلها داشته باشید حداقل 200 مگابایت فضای خالی روی گوشی داشته باشید
  • از نرم افزارهای دانلود مانجر مثل IDM  استفاده نکنید 
  • بدانید که فرمت فایل ها زیپ ( zip ) است و فشرده اند و بعد از دانلود باید با لمس کردن از حالت فشرده خارج شوندو برای مشاهده فایل های سوالات باید برید داخل پوشه ای که ایجاد میشود .
  • بدانید که در گوشی شما فایلی که دانلود می کنید به کجا می رود !

5- بدانید و مطمئن باشید هر آنچه در توضیحات محصول آمده ، شما دریافت خواهید کرد ، برخی افراد تمام لینک ها را دانلود نمی کنند یا به هر دلیل دیگری می ببینند که مثلا فقط بخش عمومی هست و تخصصی را نمی بینند و اعتراض می کنند ، دقت کنید این اشتباه از طرف شماست و احتمالا تمام لینک ها را دانلود نکردید و امکان ندارد در توضیحات موردی آمده باشد ولی شما دریافت نکنید ، البته برخی افراد به درستی توضیحات محصول را نمی خوانند و توقع دارند بعد از خرید معجزه شود و مثلا موردی که در توضیحات نوشته جواب و پاسخ ندارد ، بعد از خرید اعتراض می کنند که چرا ندارد ، جوابی برای این افراد نداریم !

 

– مورد آخر دیده شده برخی کاربران با دانلود فایل ها مشکل دارند مثلا دانلود جلو نمی رود و قطع میشود یا مثلا تمام نمی شود و … ، طبق بررسی ما این مشکل از نویز خط اینترنت آنها است که قطعی زیاد دارد و باعث میشود با سیستم دانلود سایت مشکل پیدا کنند به این کاربران پیشنهاد میشود اول اگر با گوشی هستید بروید و با کامپیوتر یا لب تاپ دانلود کنید ، دوم اگر یک خط اینترنت دیگر در دسترس دارید با آن دانلود کنید ، در هر صورت اگر به این دو مورد دسترسی نداشتید یا انجام دادید بازم مشکل داشتید به پشتیبانی اطلاع دهید تا لینک دانلود به صورت دستی در اختیار شما قرار داده شود .

2 thoughts on “پشتیبانی و تماس با ما

  1. سلام چرا سوال های استخدامی مهندسی پزشکی نبودن؟برای ارشد بودن

    1. سلام سوالات طبق توضیحات هستن نه خارج از توضیحات اگر در توضیحات این محصول در بخش اختصاصی نوشته سوالات ارشد مثلا پس همانها هستند نه چیز دیگری ، البته برای این محصول بخش تخصصی فقط ارشد نبوده اند و همان طور که در توضیحات هم مشخصه بخش سوالات استخدامی اصلی دادگستری و سوالات پیام نور هم هست .

Comments are closed.