راه های ارتباط با پشتیبانی سایت در فروشگاه سل سوال بدین شرح می باشند :

1- امکان چت با پشتیبانی : گزینه چت با یک شکلک آبی رنگ در گوشه پایین سمت راست سایت مشخص می باشد ، با کلیک روی آن وارد محیط چت میشوید و می توانید چت نمایید ، چنانچه پشتیبانی آنلاین باشد در عرض چند دقیقه پاسخی به شما ارسال می کند و می توانید راهنمایی شوید تا مشکلتان حل شود در غیر این صورت باید صبر نمایید تا آنلاین شود و پاسخ دهد که بعدا می توانید مجدد وارد محیط چت شوید و پاسخ خود را مشاهده نمایید .

2- افرادی که ایمیل دارند می توانند مشکلات خود را به ایمیل پشتیبانی به آدرس admin@sellsoal.com ارسال نمایند و از طریق همان ایمیل پاسخ خود را دریافت کنند .

3- ارسال نظر از طریق فرم نظرات انتهای همین صفحه و دریافت پاسخ از طریق درج پاسخ به نظر شما و پیگیری ان در همین صفحه

پیش از ارسال درخواست پشتیبانی به این نکات توجه فرمائید:

1- برای دانلود فایل ها به بخش تاریخچه خرید مراجعه نمایید ( در منوی بالای سایت این بخش مشخص است ) . یا جهت دانلود فایلها اینجا را کلیک نمایید .

2- تا آنجا که امکان دارید برای خرید و دانلود از کامپیوتر و لب تاپ استفاده کنید .

3- زمان پاسخگویی ما به درخواست شما بین 15 دقیقه تا حداکثر 24 ساعت است لطفا از درخواست تکراری خودداری نمائید.

4- اگر با گوشی هستید به این نکات دقت کنید تا بتوانید راحت دانلود کنید : 

  • فیلتر شکن خود را خاموش کرده باشید
  • فضا و حجم لازم برای دانلود فایلها داشته باشید حداقل 200 مگابایت فضای خالی روی گوشی داشته باشید
  • از نرم افزارهای دانلود مانجر مثل IDM  استفاده نکنید 
  • بدانید که فرمت فایل ها زیپ ( zip ) است و فشرده اند و بعد از دانلود باید با لمس کردن از حالت فشرده خارج شوندو برای مشاهده فایل های سوالات باید برید داخل پوشه ای که ایجاد میشود .
  • بدانید که در گوشی شما فایلی که دانلود می کنید به کجا می رود !

5- بدانید و مطمئن باشید هر آنچه در توضیحات محصول آمده ، شما دریافت خواهید کرد ، برخی افراد تمام لینک ها را دانلود نمی کنند یا به هر دلیل دیگری می ببینند که مثلا فقط بخش عمومی هست و تخصصی را نمی بینند و اعتراض می کنند ، دقت کنید این اشتباه از طرف شماست و احتمالا تمام لینک ها را دانلود نکردید و امکان ندارد در توضیحات موردی آمده باشد ولی شما دریافت نکنید ، البته برخی افراد به درستی توضیحات محصول را نمی خوانند و توقع دارند بعد از خرید معجزه شود و مثلا موردی که در توضیحات نوشته جواب و پاسخ ندارد ، بعد از خرید اعتراض می کنند که چرا ندارد ، جوابی برای این افراد نداریم !

 

– مورد آخر دیده شده برخی کاربران با دانلود فایل ها مشکل دارند مثلا دانلود جلو نمی رود و قطع میشود یا مثلا تمام نمی شود و … ، طبق بررسی ما این مشکل از نویز خط اینترنت آنها است که قطعی زیاد دارد و باعث میشود با سیستم دانلود سایت مشکل پیدا کنند به این کاربران پیشنهاد میشود اول اگر با گوشی هستید بروید و با کامپیوتر یا لب تاپ دانلود کنید ، دوم اگر یک خط اینترنت دیگر در دسترس دارید با آن دانلود کنید ، در هر صورت اگر به این دو مورد دسترسی نداشتید یا انجام دادید بازم مشکل داشتید به پشتیبانی اطلاع دهید تا لینک دانلود به صورت دستی در اختیار شما قرار داده شود .

2 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
صدیقه رزمخواه رزمخواه
1 سال قبل

سلام چرا سوال های استخدامی مهندسی پزشکی نبودن؟برای ارشد بودن